Echipa STAR STONE

Contactati reprezentantii nostri zonali

echipa-mone-razvan

Razvan Mone

Director Comercial

E-mail: razvan.mone@starstone.ro

Telefon: 0736.225.577

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE

echipa-florin-urs

Florin Urs

Director Regional Vanzari

E-mail: florin.urs@starstone.ro

Telefon: 0728.165.343

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE BIHOR

echipa-kallos-lorand

Lorand Kallos

Director Vanzari

E-mail: lorand@starstone.ro

Telefon: 0729.155.176

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona SUD

echipa-blcra-lavinia

Bocra Lavinia

Reprezentant Vanzari

E-mail: lavinia@starstone.ro

Telefon: 0757.025.338

Reprezentant vanzari call center Zona SUD

echipa-florin-bochis

Bochis Florin

Director Regional Vanzari

E-mail: florin.bochis@starstone.ro

Telefon: 0774.549.453

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona NORD

echipa-bologan-mirabela

Bologan Mirabela

Reprezentant Vanzari

E-mail: mirabela@starstone.ro

Telefon: 0746.022.526

Reprezentant vanzari call center Zona NORD

Fii parte din echipa STAR STONE

Intrucat orice echipa performanta vrea sa colaboreze cu oameni bine pregatiti, eficienti si dedicati, STAR STONE isi doreste sa ii cunoasca pe cei care au disponibilitatea de a invata permanent lucruri noi si de a se dedica unor proiecte speciale pentru fiecare client.

Te rugam sa trimiti CV-ul

Principiile STAR STONE se bazeaza pe seriozitate, profesionalism si promptitudine. Astfel, daca doresti sa te alaturi unei echipe de top si consideri ca te identifici cu valorile si principiile companiei, te rugam sa trimiti CV-ul:

Alatura-te echipei noastre