Echipa STAR STONE

Contactati reprezentantii nostri zonali

echipa-mone-razvan

Razvan Mone

Director Comercial

E-mail: razvan.mone@starstone.ro

Telefon: 0736.225.577

Coordonatorul departamentului comercial al STAR STONE

echipa-kallos-lorand

Lorand Kallos

Director Vanzari

E-mail: lorand@starstone.ro

Telefon: 0729.155.176

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE

echipa-florin-urs

Florin Urs

Area Sales Manager

E-mail: florin.urs@starstone.ro

Telefon: 0728.165.343

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE BIHOR

calin-mare-p2

Calin Mare

Area Sales Manager

E-mail: calin.mare@starstone.ro

Telefon: 0738.998.873

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona CENTRU

Dan.1

Dan Manciu

Reprezentant Vanzari Showroom Nojorid

E-mail: dan@starstone.ro

Telefon: 0731.824.146

Reprezentant vanzari al STAR STONE Showroom Nojorid

Carla L.

Carla Ludvigh

Reprezentant Vanzari Showroom Nojorid

E-mail: carla.ludvigh@starstone.ro

Telefon: 0771.558.262

Reprezentant vanzari al STAR STONE Showroom Nojorid

echipa-florin-bochis

Bochis Florin

Area Sales Manager

E-mail: florin.bochis@starstone.ro

Telefon: 0774.549.453

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona NORD-VEST

echipa-bologan-mirabela

Bologan Mirabela

Coordonator Vanzari

E-mail: mirabela@starstone.ro

Telefon: 0746.022.526

Reprezentant vanzari call center Zona NORD-VEST

P7167976

Adrian Pepene

Area Sales Manager

E-mail: adrian.pepene@starstone.ro

Telefon: 0738.998.874

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona EST

Alina G.

Alina Ghent

Reprezentant Vanzari

E-mail: alina.ghent@starstone.ro

Telefon: 0738.998.872

Reprezentant vanzari call center Zona EST SI CENTRU

Laurentiu O.

Laurentiu Olaru

Area Sales Manager

E-mail: laurentiu.olaru@starstone.ro

Telefon: 0738.998.874

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona SUD-VEST

Georgiana

Georgiana Vancea

Reprezentant Vanzari

E-mail: georgiana.vancea@starstone.ro

Telefon: 0757.025.338

Reprezentant vanzari call center Zona SUD

lil1i

Liliana Alexe

Coordonator Showroom Bucuresti

E-mail: liliana.alexe@starstone.ro

Telefon: 0770.108.696

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE Bucuresti

Bogdan C.

Bogdan Cretulescu

Area Sales Manager

E-mail: bogdan.cretulescu@starstone.ro

Telefon: 0738.998.875

Coordonatorul departamentului de vanzari al STAR STONE zona SUD-EST

Fii parte din echipa STAR STONE

Intrucat orice echipa performanta vrea sa colaboreze cu oameni bine pregatiti, eficienti si dedicati, STAR STONE isi doreste sa ii cunoasca pe cei care au disponibilitatea de a invata permanent lucruri noi si de a se dedica unor proiecte speciale pentru fiecare client.

Te rugam sa trimiti CV-ul

Principiile STAR STONE se bazeaza pe seriozitate, profesionalism si promptitudine. Astfel, daca doresti sa te alaturi unei echipe de top si consideri ca te identifici cu valorile si principiile companiei, te rugam sa trimiti CV-ul:

Alatura-te echipei noastre