Echipa STAR STONE

Pentru informații despre produsele STAR STONE și oferte de preț, contactați reprezentanții noștri zonali

echipa-mone-razvan

Razvan Mone

Director Comercial

E-mail: razvan.mone@starstone.ro

Telefon: 0736.225.577

Coordonatorul departamentului comercial al STAR STONE

echipa-kallos-lorand

Lorand Kallos

Director Vânzări

E-mail: lorand@starstone.ro

Telefon: 0729.155.176

Coordonatorul departamentului de vânzări al STAR STONE

bia

Bianca Tau

Asistent Manager

E-mail: bianca.tau@starstone.ro

Telefon: 0770.113.817

lil1i

Liliana Alexe

Coordonator Showroom Bucuresti

E-mail: liliana.alexe@starstone.ro

Telefon: 0770.108.696

madalin

Mădălin Ghiță

Area Sales Manager

E-mail: madalin.ghita@starstone.ro

Telefon: 0723.635.522

STAR STONE București

gabriel

Gabriel Mustățea

Area Sales Manager

E-mail: gabriel.mustatea@starstone.ro

Telefon: 0738.998.875

STAR STONE București

echipa-florin-urs

Florin Urs

Area Sales Manager

E-mail: florin.urs@starstone.ro

Telefon: 0728.165.343

STAR STONE Bihor

lavinia

Doruța Lavinia Bululete

Reprezentant Vânzări Showroom Oradea

E-mail: lavinia@starstone.ro

Telefon: 0738.998.872

STAR STONE Bihor

Dan.1

Dan Manciu

Area Sales Manager

E-mail: dan@starstone.ro

Telefon: 0738.998.873

zona Centru

Carla L.

Carla Ludvigh

Suport vânzări Centru

E-mail: carla.ludvigh@starstone.ro

Telefon: 0771.558.262

zona Centru

echipa-bologan-mirabela

Bologan Mirabela

Suport Vânzări

E-mail: mirabela@starstone.ro

Telefon: 0746.022.526

zonele NORD-VEST & EST

echipa-florin-bochis

Bochiș Florin

Area Sales Manager

E-mail: florin.bochis@starstone.ro

Telefon: 0774.549.453

zona NORD-VEST

P7167976

Adrian Pepene

Area Sales Manager

E-mail: adrian.pepene@starstone.ro

Telefon: 0738.998.871

zona EST

Laurentiu O.

Laurențiu Olaru

Area Sales Manager

E-mail: laurentiu.olaru@starstone.ro

Telefon: 0738.998.874

zona SUD-VEST

Georgiana

Georgiana Vancea

Suport Vânzări

E-mail: georgiana.vancea@starstone.ro

Telefon: 0757.025.338

zonele SUD-EST & SUD-VEST

gabi_I

Gabriel Ionescu

Area Sales Manager

E-mail: gabriel.ionescu@starstone.ro

Telefon: 0720.067.592

zona SUD-EST

anca

Anca Filimon

Reprezentant Customer Service

E-mail: comenzi@starstone.ro

Telefon: 0770.702.378

renata

Major Franciska Renáta

Reprezentant Customer Service

E-mail: comenzi@starstone.ro

Telefon: 0773.312.462