Echipa STAR STONE

Pentru informații despre produsele STAR STONE și oferte de preț, contactați reprezentanții noștri zonali

razvanmone

Răzvan Mone

Director Comercial

E-mail: razvan.mone@starstone.ro

Telefon: 0736.225.577

florinurs

Florin Urs

Regional Sales Manager

E-mail: florin.urs@starstone.ro

Telefon: 0728.165.343

Laurentiu Olaru

Laurențiu Olaru

Regional Sales Manager

E-mail: laurentiu.olaru@starstone.ro

Telefon: 0738.998.874

bianca

Bianca Tau

Asistent manager vânzări

E-mail: bianca.tau@starstone.ro

Telefon: 0770.113.817

male

Răzvan Filimon

Reprezentant Vânzări Showroom Oradea

E-mail: razvan.filimon@starstone.ro

Telefon: 0728.165.343

Bihor

lavi

Doruța Lavinia Bululete

Reprezentant Vânzări Showroom Oradea

E-mail: lavinia@starstone.ro

Telefon: 0738.998.872

Bihor

male

Sorin Mocanu

Area Sales Manager

E-mail: sorin.mocanu@starstone.ro

Telefon: 0726.748.022

SUD-VEST

Carla L.

Carla Ludvigh

Consilier vânzări

E-mail: carla.ludvigh@starstone.ro

Telefon: 0771.558.262

Dan.1

Dan Manciu

Area Sales Manager

E-mail: dan@starstone.ro

Telefon: 0738.998.873

Centru

echipa-bologan-mirabela

Bologan Mirabela

Suport Vânzări

E-mail: mirabela@starstone.ro

Telefon: 0746.022.526

NORD-VEST & EST

male

Virgil Rădulescu

Area Sales Manager

E-mail: virgil.radulescu@starstone.ro

Telefon: 0757.025.337

EST

P7167976

Adrian Pepene

Area Sales Manager

E-mail: adrian.pepene@starstone.ro

Telefon: 0738.998.871

EST

echipa-florin-bochis

Bochiș Florin

Area Sales Manager

E-mail: florin.bochis@starstone.ro

Telefon: 0774.549.453

NORD-VEST

madalin

Mădălin Ghiță

Area Sales Manager

E-mail: madalin.ghita@starstone.ro

Telefon: 0723.635.522

București

renata

Major Franciska Renáta

Suport Vânzări

E-mail: comenzi@starstone.ro

Telefon: 0773.312.462

anca

Anca Filimon

Suport Vânzări

E-mail: comenzi@starstone.ro

Telefon: 0770.702.378